نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: چطوری بهش بگم دوستش دارم؟

3979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy چطوری بهش بگم دوستش دارم؟

سلام. میخواستم منو راهنمایی کنید. من تازه عضو شدم و اصلا نمیدونم چطوری و کجا باید سوالمو بپرسم. بهر حال اینجا موضوعمو مطرح میکنم.. راستش من از مدتها به استادم علاقه داشتم تا اینکه ترم قبل یدفه پیام داد بهم که کاری برام پیش اومده فردا قرار میزاریم.. منم خیلی شوکه شدم اخه اصلا قبلا خودش پیام که نمیداد هیچ هر وقتم سوالی ازش میپرسیدم یا تبریک مناسبت و اینا خیلی رسمی و کوتاه جواب میداد.. بعد منم وقتی این پیامو داد هول شدم و اصلا نمیدونستم چی بنویسم مثل خنگا نوشتم ببخشید و یه علامت سوال گذاشتم! اونم بیچاره نوشت ببخشید اشتباه شد ولی مطمئنم که پیامو درست داده بود و میخواست مزه دهن منو بفهمه و ببینه من چه حسی بهش دارم.. خلاصه خیلی گند زدم و الان پشیمونم چون بدجوری ضایش کردم.. حالا چکار کنم؟ دلم میخاد غیر مستقیم بهش بگم دوستش دارم ولی نمیدونم چطوری.. واقعا به راهنمایی نیاز دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چطوری بهش بگم دوستش دارم؟

گفتن این موضوع اون هم از جانب شما کار درستی نیست و قطعا عواقب خوبی برای شما نخواهد داشت. اگر ایشون به شما علاقه مند باشند میتونند اطلاعات تماس شما رو از اموزش بگیرند و با خانوادتون صحبت کنند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ماه پیکر نمایش پست ها
    سلام. میخواستم منو راهنمایی کنید. من تازه عضو شدم و اصلا نمیدونم چطوری و کجا باید سوالمو بپرسم. بهر حال اینجا موضوعمو مطرح میکنم.. راستش من از مدتها به استادم علاقه داشتم تا اینکه ترم قبل یدفه پیام داد بهم که کاری برام پیش اومده فردا قرار میزاریم.. منم خیلی شوکه شدم اخه اصلا قبلا خودش پیام که نمیداد هیچ هر وقتم سوالی ازش میپرسیدم یا تبریک مناسبت و اینا خیلی رسمی و کوتاه جواب میداد.. بعد منم وقتی این پیامو داد هول شدم و اصلا نمیدونستم چی بنویسم مثل خنگا نوشتم ببخشید و یه علامت سوال گذاشتم! اونم بیچاره نوشت ببخشید اشتباه شد ولی مطمئنم که پیامو درست داده بود و میخواست مزه دهن منو بفهمه و ببینه من چه حسی بهش دارم.. خلاصه خیلی گند زدم و الان پشیمونم چون بدجوری ضایش کردم.. حالا چکار کنم؟ دلم میخاد غیر مستقیم بهش بگم دوستش دارم ولی نمیدونم چطوری.. واقعا به راهنمایی نیاز دارم

بسم الله الرحمن الرحیم

به سایت مشاور خوش اومدین

بله اتفاقا جای درستی سوال خودتون رو مطرح کردید نگران نباشین

ببیند شما عنوان کردین هر بار به استادتون صحبتی حاوی تبریک مطرح میکردین پاسخ ایشون کو تاه ورسمی بوده ویا سوالی مطرح میکردید جواب کوتاه ورسمی در یافت کردین

از طرفی شما به ایشون علاقه مند هستین ولی ایشون رفتار وبرخوردی بروز نکرده که نشان دهنده علاقه دو جانبه باشه

ودرضمن توی پیامی که ارسال کرده بهتون گفته برای من کاری پیش اومده فردا قرار میزاریم *واین واقعاً میتونه دال بر اشتباه ارسال کردن پیامش بوده باشه* یعنی از قبل قراری در کار بوده که ایشون این جواب رو نوشته
    و واقعاً اشتباهی به شما پیام رو ارسال کرده

از طرفی شما مطمئن هستید که ایشون پیام رو درست ارسال کرده بودن ولیکن به خاطر جواب شما خجالت زده و ضایع شده
    براهمین از تقبل این که میخاسته به شما پیام بده و سر آشنایی رو باز کنه سر باز زده

خوب اگر به احتمالی این نظر شما حقیقت داشته باشه فضا برای اقدام دوباره ی ایشون ( استاد ) باز هست یعنی میتونه از آموزش یا یکی از دوستان صمیمی شما شماره ی شما رو دریافت کنه واقدام عاقلانه داشته باشه

چون بالاخره در قالب یک استاد توانایی تجزیه و تحلیل داره و میتونه محک بزنه شما ممکنه در جواب پیامش تعجب کنید وبگین کدوم قرار ؟؟؟ پس یا واقعاً اشتباه پیام رو فرستاده یا فقط میخاسته احساس شما رو بدونه همین وببینه چه واکنشی بروز
    میدین یعنی قصد بروز برخوردی که شما منتظرش هستین وازش خوشحال بشین رو نداشته

به طور کلی اگر ایشون قصدی دال بر ایجاد رابطه و صمیمیت
    ومنوط به علاقه به شما داشته باشه دو مرتبه از طریق عاقلانه
    تر اقدام به عمل میاره

پس بنابر این نیاز به اقدام شما نیست به هر حال شما یک خانم هستین و وِجه یک خانم در اقدام به علاقه ورزی به یک آقا
    وِجه جالبی نخواهد بود

آیا شما علاقه خود را با رفتار یا برخورد و یا گفتارتون به ایشون رسوندید؟

آیا قصد نهایی شما با دونستن موارد فوق ابراز علاقه به استاد هست وقصد
    دارید ایشون رو متوجه علاقه خودتون کنید ؟
    ویرایش توسط Saltanat : 11-30-2019 در ساعت 12:01 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما بهتر است از خیالپردازی خوداری کنید چون ایشان نیز اگر به شما احساسای داشته باشند نیاز است از مسیر درست و در کنار ابراز احساسات و هدفشان از درخواست رابطه به شما پیشنهاد بدهند تا شما بتوانید تصمیم گیری داشته باشید .
    ممکن است ایشان واقعا پیام اشتباهی فرستاده باشند و شما تنها بر مبنای احساس خودتان این پیام را تفسیر کرده اید . بهتر است به ایشان و خودتان فرصت بدهید تا اگر احساسی وجود دارد از مسیر بهتری عنوان شود و در کنرا آن خودتان نیز از خیالپردزای و بزرگنمایی خوداری کنید تا بتوانید مسیر بهتری را تجربه کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

به سایت مشاور خوش اومدین

بله اتفاقا جای درستی سوال خودتون رو مطرح کردید نگران نباشین

ببیند شما عنوان کردین هر بار به استادتون صحبتی حاوی تبریک مطرح میکردین پاسخ ایشون کو تاه ورسمی بوده ویا سوالی مطرح میکردید جواب کوتاه ورسمی در یافت کردین

از طرفی شما به ایشون علاقه مند هستین ولی ایشون رفتار وبرخوردی بروز نکرده که نشان دهنده علاقه دو جانبه باشه

ودرضمن توی پیامی که ارسال کرده بهتون گفته برای من کاری پیش اومده فردا قرار میزاریم *واین واقعاً میتونه دال بر اشتباه ارسال کردن پیامش بوده باشه* یعنی از قبل قراری در کار بوده که ایشون این جواب رو نوشته
    و واقعاً اشتباهی به شما پیام رو ارسال کرده

از طرفی شما مطمئن هستید که ایشون پیام رو درست ارسال کرده بودن ولیکن به خاطر جواب شما خجالت زده و ضایع شده
    براهمین از تقبل این که میخاسته به شما پیام بده و سر آشنایی رو باز کنه سر باز زده

خوب اگر به احتمالی این نظر شما حقیقت داشته باشه فضا برای اقدام دوباره ی ایشون ( استاد ) باز هست یعنی میتونه از آموزش یا یکی از دوستان صمیمی شما شماره ی شما رو دریافت کنه واقدام عاقلانه داشته باشه

چون بالاخره در قالب یک استاد توانایی تجزیه و تحلیل داره و میتونه محک بزنه شما ممکنه در جواب پیامش تعجب کنید وبگین کدوم قرار ؟؟؟ پس یا واقعاً اشتباه پیام رو فرستاده یا فقط میخاسته احساس شما رو بدونه همین وببینه چه واکنشی بروز
    میدین یعنی قصد بروز برخوردی که شما منتظرش هستین وازش خوشحال بشین رو نداشته

به طور کلی اگر ایشون قصدی دال بر ایجاد رابطه و صمیمیت
    ومنوط به علاقه به شما داشته باشه دو مرتبه از طریق عاقلانه
    تر اقدام به عمل میاره

پس بنابر این نیاز به اقدام شما نیست به هر حال شما یک خانم هستین و وِجه یک خانم در اقدام به علاقه ورزی به یک آقا
    وِجه جالبی نخواهد بود

آیا شما علاقه خود را با رفتار یا برخورد و یا گفتارتون به ایشون رسوندید؟

آیا قصد نهایی شما با دونستن موارد فوق ابراز علاقه به استاد هست وقصد
    دارید ایشون رو متوجه علاقه خودتون کنید ؟
    سلام ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین. بله من راستش تو این موردا خیلی مهارتی ندارم و نمیدونم چطوری باید علاقه مو بگم که خودم کوچیک نشم. استادم کلا آدم مغروریه و خیلی سنگین و متین اصلا کسی نبوده که تا حالا تو دانشگاه پشت سرش حرف و حدیثی باشه. ولی همیشه با من خوب برخورد کرده و نظر خوبی بهم داشته حتی یادمه یبار یکی از پسرای کلاس به شوخی چیزی بهم گفت استادم طرفداری کرد و گفت نه من ایشونو چند ساله میشناسم و دانشجو خیلی خوبیه و غیره.. و در کل حس میکنم صمیمی تر از قبل شده باهام حتی یبار سر صحبت کار شد گفت اگه آمادگی داشتی معرفیت میکنم بری تهران واسه پروژه و..خودشونم ساکن تهرانه.. من خیلی خوشحال شدم چون از نظر کاری برام یه موقعیت خوبه ولی الان میترسم چیزی بگم فکر کنه دختر سبک سری هستم و دیگه حتی به چشم دانشجو خوبم نگام نکنه ولی واقعا دوستش دارم.. راستش به سرم زده جلسه آخر که تعطیلی امتحاناست بش بگم استاد تا مدتی نمی بینمتون و دلم براتون تنگ میشه.. ببینم چی جواب میده، ولی خیلی خجالت میکشم. اخه تا حالا هر وقتم کسی دور و ورم بوده خودش اومده جلو نه من که دخترم رفتم جلو و پیشنهاد دادم.. ولی استادم خیلی برام خاصه..

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین. بله من راستش تو این موردا خیلی مهارتی ندارم و نمیدونم چطوری باید علاقه مو بگم که خودم کوچیک نشم. استادم کلا آدم مغروریه و خیلی سنگین و متین اصلا کسی نبوده که تا حالا تو دانشگاه پشت سرش حرف و حدیثی باشه. ولی همیشه با من خوب برخورد کرده و نظر خوبی بهم داشته حتی یادمه یبار یکی از پسرای کلاس به شوخی چیزی بهم گفت استادم طرفداری کرد و گفت نه من ایشونو چند ساله میشناسم و دانشجو خیلی خوبیه و غیره.. و در کل حس میکنم صمیمی تر از قبل شده باهام حتی یبار سر صحبت کار شد گفت اگه آمادگی داشتی معرفیت میکنم بری تهران واسه پروژه و..خودشونم ساکن تهرانه.. من خیلی خوشحال شدم چون از نظر کاری برام یه موقعیت خوبه ولی الان میترسم چیزی بگم فکر کنه دختر سبک سری هستم و دیگه حتی به چشم دانشجو خوبم نگام نکنه ولی واقعا دوستش دارم.. راستش به سرم زده جلسه آخر که تعطیلی امتحاناست بش بگم استاد تا مدتی نمی بینمتون و دلم براتون تنگ میشه.. ببینم چی جواب میده، ولی خیلی خجالت میکشم. اخه تا حالا هر وقتم کسی دور و ورم بوده خودش اومده جلو نه من که دخترم رفتم جلو و پیشنهاد دادم.. ولی استادم خیلی برام خاصه..

سلام مجدد

شما در حال حاضر در یک بُرهه حساس به لحاظ عاطفی قرار گرفتین
    وممکنه شما را احساساتی کرده باشه

انسان در شرایط مختلف کنش های متفاوتی بروز میده ومهم این هست که کنش شما بر چه پایه ای استوار باشه احساسات منطق
    وسواس و........

خوب حالا اگر شما درقالب کنش (رفتار ارادی ) رفتاری بروز بدین
    که بر پایه محکمی استوار نباشه چی؟ اشتباه شما چه پیامدی براتون داره ؟ چه شکلی باید جبران کنید ؟

برای این که درگیر این چون و چراها نشید وبه دور از حاشیه به نتیجه برسید والبته متوجه حقیقت بشین که آیا علاقه ای هست
    باید راه صحیح و منطقی رو پیش بگیرید !!

راه صحیح چیه ؟
    1 از ابراز علاقه در جلسه آخر پرهیز کن!
    2 طبق پیشنهادی که بهتون داده برای پروژه در تهران موضوع رو
    * پیگیری کنید مطمئن باشید در این صورت شما رو سبک سر
    * نمیبینه تا اینکه تو جلسه آخر بگید دل تنگ میشم !!

طی این جریان و پیگیری میتونید از وجود یا عدم وجود علاقه باخبر بشین

درضمن شما میگین آدم سر وسنگین وبا شخصیتی هست خُب ممکنه تحت ماهیت این اخلاق از شما دفاع کرده باشه در برابر اون پسر نه به خاطر نوعی *علاقه*

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام عزیزم
    از کجا مطمئنین درست پیام داده بود؟
    ایا شماها قرار گذاشته بودین که ایشون پیام داده قرار رو به فردا موکول کنه؟

اگرم بنا به تست کردن مزه دهن شما باشه یه استاد معمولا این شکلی عمل نمیکنه
    اینجور پیامهای بیربط دادن با قصد تست کردن مزه دهن طرف مقابل معمولا از سمت ادمهایی که فرهنگ خیلی بالایی ندارن انجام میشه
    یعنی فرمت اینجور پیامها(اگه عمدی باشه) فرمت پیامهای مزاحمته

پس بنظر میاد نزدیک به یقین ایشون اشتباهی فرستادن
    و شمام جواب درستی دادین

و اما شما واسه اینکه علاقتونو به ایشون به نحوی نشون بدین اولا که بایستی مطمئن بشین ایشون متاهل نیست

در مرحله بعدی هم یه پیامک بزنین و بر حسب ذوقیاتی که از ایشون سراغ دارین(کتابهای مورد علاقه ،تاتر ،فیلم و..) یه سوال از ایشون بپرسین
    البته بسیار ماهرانه و طوری که حالت تصنعی نداشته باشه

اشکالی نداره اگه بفهمه قصد شما باز کردن سر صحبته
    اما ظاهر پیامتون بهتره جوری باشه که اگه ایشون احیانا تحویل نگرفت به شان و شخصیت شما لطمه وارد نشه

مثلا میتونین بپرسین ایا شما کتاب صدسال تنهایی رو دارینش و میتونین به من امانت بدین یا نه؟

البته این فقط یه مثال بود و شما بهتره بر حسب شناختتون از روحیه و سلایق استادتون پیامی مطابق با روحیات ایشون بفرستین که بازخورد موردنظرتونو دریافت کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد. ممنون از اینکه به پیامم جواب دادین. ولی حرف من اینه یه دختر تا کی باید خودشو پشت ترسش قایم کنه؟ چرا ما همیشه باید منتظر بشیم که انتخابمون کنن؟ یعنی خودمون حق نداریم از کسی خشمون بیاد و یه جوری اینو بهش بفهمونیم؟؟ استادم حالا بلاخره یه چیزی گفت راجبه پروژه و اینا ولی معلوم نیست اصلا زمانش کی باشه منم نمیتونم بشینم دست روی دست بزارم بلاخره باید تکلیف خودمو روشن کنم یا نه.. شاید اون منتظر که یه عکس العملی از من ببینه که بتونه جلو بیاد راستش نمیخام شرمنده خودم و دلم بشم نمیخام چند سال دیگه بگم چرا حرف دلمو نزدم؟ بلاخره یا اونم علاقه ای داشت و عنوان میکرد یا میگف نه و نجاتم میداد.. راستش من تا حالا تمام خواستگاریام سنتی بوده و اصلا اینجوری راحت نیستم دوست دارم طرفمو از قبل جایی دیده باشم و شناخت مختصری ازش داشته باشم تا بهتر بتونم راجبش تصمیم بگیرم.. ممنون میشم بازم راهنماییم کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)